پادکست های موج موفقیت - علی علیزاده

رادیو دندونپزشکی- فصل اول- قسمت پنجم

علی علیزاده می 5, 2022 1


زمینه
share close

یکی از افتخارات استودیو صداهای همراه تولید رادیو دندانپزشکی با همکاری دکتر سعید ملکی برای دندانپزشکان بوده است. دکتر ملکی پس از گذراندن دوره های مقدماتی گویندگی و بداهه خلاقیت با حمایت مدیریت استودیو صداهای همراه اقدام به تهیه پادکستی با بررسی مسائل حوزه دندانپزشکی کرده است.در این پادکست دندان پزشکان میتوانند مهارت های لازم برای ورود به بازار کار، مراحل کارآموزی، معیار های انتخاب کلینیک، ارتباط با بیمار و اهمیت رضایت بیمار را فرا بگیرند. حتی اگر دندانپزشک نباشید با شنیدن پادکست رادیو دندانپزشکی نکات کلیدی کسب و کار را می آموزید.

توضیحات دکتر ملکی در مورد پادکست رادیو دندونپزشکی:
من دكتر سعيدرضا ملكي هستم ، دندانپزشك و متخصص بيماريهاي دهان .
در پادكست “راديو دندونپزشكي” به چالش ها و موضوعات مديريتي حوزه دندانپزشكي ميپردازيم و سعي مي كنيم مفاهيم مديريتي را با مثالهاي عيني و قابل لمس در اختيار دندانپزشكان عزيز قرار بدهيم .
در فصل اول اين پادكست ، سراغ دندانپزشكان تازه فارغ التحصيل ميرويم و به سوالات شايع سالهاي اول فعاليت
حرفهاي اين گروه جواب ميدهيم .
ما در “راديو دندونپزشكي” سه تا فصل مختلف را برنامه ريزي كرديم :
در فصل اول سوالات كلي دندانپزشكان جوان را در ۱۵اپيزود منولوگ و به صورت كلي پاسخ ميدهيم و كاملا آگاهانه وارد جزئيات نمي شويم .

در فصل دوم ، پادكست از حالت منولوگ خارج مي شود و در هر اپيزود ، يك موضوع جذاب را انتخاب مي كنيم و با حضور كارشناس و متخصص مربوطه ، آن را كاملا واكاويش مي كنيم . اين فصل حدود ۵۰اپيزود دارد وسعي مي كنيم از زواياي مختلف به چالش هاي حوزه دندانپزشكي نگاه كنيم تا هيچ حرف نگفته اي باقي نماند.

در فصل سوم موقعيت هاي چالش برانگيزي كه در مسير حرفه اي، هر دندانپزشكي ممكنه باهاش درگير شود معرفي مي كنيم و به نقد عمومي همكاران مي گذاريم و در قالب يك اپيزود ، نظرات همكاران را جمع بندي مي كنيم.

گوینده: دکتر سعید رضا ملکی
صدابردار: لشکرشکن
برنامه: رادیو دندونپزشکی فصل اول قسمت ۵
زمان: ۲۶ دقیقه و ۱۰ ثانیه

رادیو دندونپزشکی- فصل اول- قسمت ۵

برجسب ها : , , , , .

Rate it
ارسال نظر (0)

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *