پادکست کتابخوانی

پادکست موج کتابخوانی ۱۲ ( بر وزن خیال ۱ )

علی علیزاده اکتبر 3, 2020 9


زمینه
share close

سلامی به همه علاقمندان کتاب و کتابخوانی، پادکستی زیبا براتون درست کردیم با موضوع جذاب کتاب، این پادکست از سری پادکست های مجری و مصاحبه شونده هست، که البته در حال حاظر بصورت تکی( تنها مجری ) برگزار میشود.
خواهشمندیم که کارها را بشنوید و نظراتتان را بما اعلام فرمایید، سعی شده با بهترین تاثیر کتابخوانی این پادکست خدمت شما دوستان ارائه گردد. هوا کردن پادکست کتابخوانی بمنظور حمایت استودیو صداهای همراه از این فرهنگ زیباست، با ما باشید و با هم میشنویم.
شنید موثر میتواند کمک کننده باشد، بما انگیزه بدهد و روش فکری را برای ما ایجاد کند. سعی کردیم با کیفیت عالی و حس دوستانه در کنارتان باشیم.
پادکست کلامی زیبا و دوست داشتنی از سمت گوینده می باشد برای آشنایی شما با آنچیزی که گوینده اطلاعاتی دارد و در قالب پادکست در فضایی دوستانه و صمیمی بیان میکند.
شما شنودنگان محترم با شنیدن این فایل و همراه شدن با ما میتوانید بما ایده هایی نو بدهید در تولید محتوای صوتی، زیبایی این نوع تولیدات محتوا بخاطر این موضوع هست که شما با ما در تولید محتوا شریک میشوید، نظر میدهید، نقد میکنید و بما کمک میکنید تا کیفیت کار بالا رود.
با ما و در کنار ما باشید، بمنظور فرهنگسازی و خدمت رسانی به تمام مردم ایران این فایل ها ایجاد شده است.

ماجرای بر وزن خیال و جنجالی شدن این محتوای صوتی بدلیل این هست که خانم مهاجر بسیار با علاقه و پر ذوق برای شما دوستان حرف میزند و لذت شنیدناین فایل را برای شما فراهم میکند.

صحبتی با شنوندگان:
سلام دارم خدمت شما دوستان گرامی همراهان همیشگی استودیو صداهای همراه  فصل دوم پادکست کتاب خوانی را می شنوید با صدای خانم مهاجر به پیشنهاد خودشون بر وزن خیال رو راه انداختیم  آموزش هست ولی آموزشی که شبیه آموزش معلمان هست مثل زمان قدیم که می رفتیم مدرسه پایتخت معلم می رفت صحبت می کرد ولی فرقش اینجاست که هیچ امتحانی نداره فقط آموزش و آموزش هدف من اینجا بود که دوست داشتم کمک به شما در امر آموزش ادبیات فارسی که بسیاری از گویندگان تو این مورد لنگ می زند کنم و چه خوبه که فرهنگ توی این زمینه هم بالا بره 

پادکست موج کتابخوانی
قسمت دوازدهم
فصل دوم، بر وزن خیال ۱
گوینده: مهاجر
صدابردار: لشکرشکن
کیفیت: MP3
مدت زمان:۲۴ دقیقه
با ما باشید و فرهنگ زیبای کتاب خوانی را انتشار دهیم، پادکستی زیبا و متفاوت از استودیو صداهای همراه

برای ارتباط با استودیو صداهای همراه از لینک های زیر استفاده کنید:
وبسایت:
www.ACCVS.com
تلگرام:
@accompanimentvoicesstudio
اینستاگرام و گروه تلگرام:
@accvstudio

دانلود لینک قسمت ۱۲

برجسب ها : , , , .

Rate it
آواتار
نویسنده

علی علیزاده

علی علیزاده هستم، مدرس خودشناسی گوینده بازیگر آهنگساز صدابردار/تنظیم کننده

list بایگانی

پست قبلی
ارسال نظر (0)

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *