پادکست کتابخوانی

پادکست موج کتابخوانی ۱۱ ( جاناتان مرغ دریایی )

علی علیزاده اکتبر 2, 2020 11


زمینه
share close

سلامی به همه علاقمندان کتاب و کتابخوانی، پادکستی زیبا براتون درست کردیم با موضوع جذاب کتاب، این پادکست از سری پادکست های مجری و مصاحبه شونده هست، که البته در حال حاظر بصورت تکی( تنها مجری ) برگزار میشود.
خواهشمندیم که کارها را بشنوید و نظراتتان را بما اعلام فرمایید، سعی شده با بهترین تاثیر کتابخوانی این پادکست خدمت شما دوستان ارائه گردد. هوا کردن پادکست کتابخوانی بمنظور حمایت استودیو صداهای همراه از این فرهنگ زیباست، با ما باشید و با هم میشنویم.
شنید موثر میتواند کمک کننده باشد، بما انگیزه بدهد و روش فکری را برای ما ایجاد کند. سعی کردیم با کیفیت عالی و حس دوستانه در کنارتان باشیم.
پادکست کلامی زیبا و دوست داشتنی از سمت گوینده می باشد برای آشنایی شما با آنچیزی که گوینده اطلاعاتی دارد و در قالب پادکست در فضایی دوستانه و صمیمی بیان میکند.
شما شنودنگان محترم با شنیدن این فایل و همراه شدن با ما میتوانید بما ایده هایی نو بدهید در تولید محتوای صوتی، زیبایی این نوع تولیدات محتوا بخاطر این موضوع هست که شما با ما در تولید محتوا شریک میشوید، نظر میدهید، نقد میکنید و بما کمک میکنید تا کیفیت کار بالا رود.
با ما و در کنار ما باشید، بمنظور فرهنگسازی و خدمت رسانی به تمام مردم ایران این فایل ها ایجاد شده است.

صحبتی با شنوندگان:
سلام و عرض ادب دارم خدمت همه دوستان عزیز و گرامی که با ما تا الان همراه بودند  کتابخوانی شماره ۱۱ رو می شنویم تو این قسمت درباره کتاب جاناتان مرغ دریایی صحبت شده که این کتاب چیه؟ انتشاراتش کیه؟ چند تا بخش داره؟ چند صفحه است و تمام جزئیات این کتاب برای تهیه این کتاب می تونید از اینترنت کتاب و تهیه کنید می تونید از کتابخانه‌ها تهیه کنید و خوندن این کتاب باعث میشه که رشد در شما به وجود بیاید و هدف من از تهیه این پادکست این بود که شما در این پادکست رشد کنید و ببینید که چه چیزهایی هست که شما نمیدونید بعد از این که درباره اطلاعات پیدا کردید خوبه که این که پادکست رو توی زندگیتون پیاده کنید

پادکست موج کتابخوانی
قسمت یازدهم
فصل دوم، بررسی کتاب جاناتان مرغ دریایی
گوینده: لشکرشکن
صدابردار: لشکرشکن
کیفیت: MP3
مدت زمان: ۱۰ دقیقه
با ما باشید و فرهنگ زیبای کتاب خوانی را انتشار دهیم، پادکستی زیبا و متفاوت از استودیو صداهای همراه

برای ارتباط با استودیو صداهای همراه از لینک های زیر استفاده کنید:
وبسایت:
www.ACCVS.com
تلگرام:
@accompanimentvoicesstudio
اینستاگرام و گروه تلگرام:
@accvstudio

دانلود لینک قسمت یازدهم

برجسب ها : , , , , .

Rate it
ارسال نظر (0)

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *