پادکست کتابخوانی

پادکست موج کتابخوانی ۱۳ ( بر وزن خیال ۲ )

علی علیزاده اکتبر 4, 2020 9 5


زمینه
share close

سلامی به همه علاقمندان کتاب و کتابخوانی، پادکستی زیبا براتون درست کردیم با موضوع جذاب کتاب، این پادکست از سری پادکست های مجری و مصاحبه شونده هست، که البته در حال حاظر بصورت تکی( تنها مجری ) برگزار میشود.
خواهشمندیم که کارها را بشنوید و نظراتتان را بما اعلام فرمایید، سعی شده با بهترین تاثیر کتابخوانی این پادکست خدمت شما دوستان ارائه گردد. هوا کردن پادکست کتابخوانی بمنظور حمایت استودیو صداهای همراه از این فرهنگ زیباست، با ما باشید و با هم میشنویم.
شنید موثر میتواند کمک کننده باشد، بما انگیزه بدهد و روش فکری را برای ما ایجاد کند. سعی کردیم با کیفیت عالی و حس دوستانه در کنارتان باشیم.
پادکست کلامی زیبا و دوست داشتنی از سمت گوینده می باشد برای آشنایی شما با آنچیزی که گوینده اطلاعاتی دارد و در قالب پادکست در فضایی دوستانه و صمیمی بیان میکند.
شما شنودنگان محترم با شنیدن این فایل و همراه شدن با ما میتوانید بما ایده هایی نو بدهید در تولید محتوای صوتی، زیبایی این نوع تولیدات محتوا بخاطر این موضوع هست که شما با ما در تولید محتوا شریک میشوید، نظر میدهید، نقد میکنید و بما کمک میکنید تا کیفیت کار بالا رود.
با ما و در کنار ما باشید، بمنظور فرهنگسازی و خدمت رسانی به تمام مردم ایران این فایل ها ایجاد شده است.

ماجرای بر وزن خیال و جنجالی شدن این محتوای صوتی بدلیل این هست که خانم مهاجر بسیار با علاقه و پر ذوق برای شما دوستان حرف میزند و لذت شنیدناین فایل را برای شما فراهم میکند.

صحبتی با شنوندگان:
موج کتابخوانی شماره ۱۳ رو میشنوید  لذت ببرید نظرات و پیشنهادات خودتون رو حتماً با ما در ارتباط بزارید لذت میبریم از اینکه نظرات شما را می شنویم خوشحال میشیم و یادآوری کنم که این ماجرای کتابخوانی فصل دومش رو با سبکی متفاوت اجرا کردیم قبلاً ینی فصل اول به این صورت بود که یه مجری بود و یک گوینده ولی در حال حاضر تک گوینده هست و یک نفر اجرا میکنه این اجراها به صورت معرفی کتاب یا داستان یا شعر و از این قبیل موضوعات هستند گویندگان معلمان و استادان معروف ایران هستند و خانم مهاجر و آقای ام یار بر فصل دوم دارند فعالیت می کنند در پادکست های قبلی شنیدید از صدای آقای ام یار رو که به زبان انگلیسی داشته فعالیت می کرد و خانم مهاجر که مسلط به زبان فارسی و ادبیات ایران 

پادکست موج کتابخوانی
قسمت یازدهم
فصل دوم، بر وزن خیال
گوینده: مهاجر
صدابردار: لشکرشکن
کیفیت: MP3
مدت زمان: ۲۸ دقیقه
با ما باشید و فرهنگ زیبای کتاب خوانی را انتشار دهیم، پادکستی زیبا و متفاوت از استودیو صداهای همراه
صحبت از استاد شهریار و گپ در شعر

لینک دانلود قسمت ۱۳

برجسب ها : , , , .

Rate it
آواتار
نویسنده

علی علیزاده

علی علیزاده هستم، مدرس خودشناسی گوینده بازیگر آهنگساز صدابردار/تنظیم کننده

list بایگانی

پست قبلی
پادکست کتابخوانی
close
  • 9

پادکست کتابخوانی

پادکست موج کتابخوانی ۱۲ ( بر وزن خیال ۱ )

علی علیزاده اکتبر 3, 2020

سلامی به همه علاقمندان کتاب و کتابخوانی، پادکستی زیبا براتون درست کردیم با موضوع جذاب کتاب، این پادکست از سری پادکست های مجری و مصاحبه شونده هست، که البته در […]

ادامه مطلب trending_flat

ارسال نظر (0)

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *